Manufacturer Part Number: CMP-R010-5.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.01 Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
CMP-R010-5.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
Placeholder
CSRL1-0R01F8
RES 0.01 OHM 1% 1W 1206