Manufacturer Part Number: CMK-R020-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.02 Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
CMK-R020-1.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
CSR2512A0R025F
RES 0.025 OHM 1% 2W 2512