Manufacturer Part Number: CMK-R015-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.015Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
CMK-R015-1.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
PFC10-5RF1
RES SMD 5 OHM 1% 25W PFC10