Manufacturer Part Number: BVB-I-R005-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.005Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
BVB-I-R005-1.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
CSR2512C0R1F
RES 0.1 OHM 1% 3W 2512