Manufacturer Part Number: 65-00-GEL60HF-0300-B
Description:
THERM-A-GAP GEL 60HF Thermally Conductive Gel300cc plastic cartridge
Package Type: BULK
65-00-GEL60HF-0300-B
Related products
06362-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 92MM
06450-M
FAN FILTER/SCREEN 120MM
07100-SP072
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72""
06250-M
FAN FILTER MILL (NO FINISH) 60MM