Manufacturer Part Number: 65-00-GEL60HF-0010-B
Description:
THERM-A-GAP GEL 60HF Thermally Conductive Gel10cc Luer Lock Syringe
Package Type: BULK
65-00-GEL60HF-0010-B
Related products
06250-M
FAN FILTER MILL (NO FINISH) 60MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 40""
06250-B
FAN FILTER ANODIZED BLACK 60MM
06450-M
FAN FILTER/SCREEN 120MM