Manufacturer Part Number: 65-00-GEL40NS-0010
Category: ,
Product Type: Thermal Interface Materials
Description:
THERM-A-GAP GEL 40NS 4.0 W/M-K D
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
65-00-GEL40NS-0010
Manufacturer
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
Product Type
Thermal Interface Materials
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
POWER CORD FAN STRAIGHT 36""
POWER CORD FAN STRAIGHT 24""
06450-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 120MM
06250-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 60MM