Manufacturer Part Number: 62-16-0909-PAD30A
Category: ,
Product Type: Gap Filler Pad
Description:
THERM-A-GAP PAD30A 3.2 W/M-K GAP 3.2W/m-K, Thickness 0.160" (4.06mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
62-16-0909-PAD30A
Manufacturer
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
Product Type
Gap Filler Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
POWER CORD FAN STRAIGHT 36""
06250-B
FAN FILTER ANODIZED BLACK 60MM
06450-M
FAN FILTER/SCREEN 120MM
06362-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 92MM