Manufacturer Part Number: 62-06-1015-PAD80A
Category: ,
Product Type: Gap Filler Pad
Description:
THERM-A-GAP PAD80A 8.3 W/M-K GAP 8.3W/m-K, Thickness 0.0600" (1.524mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
62-06-1015-PAD80A
Manufacturer
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
Product Type
Gap Filler Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
06325-M
FAN FILTER/SCREEN 80MM
CORD POWER FAN STRAIGHT 12""
07100-SP072
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72""
POWER CORD FAN STRAIGHT 24""