Manufacturer Part Number: 61-08-1015-PAD60
Category: ,
Product Type: Gap Filler Pad
Description:
THERM-A-GAP PAD60 6.0 W/M-K GAP 6.0W/m-K, Thickness 0.0800" (2.032mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
61-08-1015-PAD60
Manufacturer
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
Product Type
Gap Filler Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
CORD POWER FAN STRAIGHT 12""
POWER CORD FAN STRAIGHT 60""
06450-M
FAN FILTER/SCREEN 120MM
06325-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 80MM