Manufacturer Part Number: 61-06-1015-PAD60
Category: ,
Product Type: Gap Filler Pad
Description:
THERM-A-GAP PAD60 6.0 W/M-K GAP 6.0W/m-K, Thickness 0.0600" (1.524mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
61-06-1015-PAD60
Manufacturer
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
Product Type
Gap Filler Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
06325-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 80MM
06362-M
FAN FILTER/SCREEN 92MM
06362-B
FAN FILTER ANODIZED BLACK 92MM
06450-B
FAN FILTER SCREEN 120MM