Manufacturer Part Number: 60-12-4997-T441-08
Category: ,
Product Type: Insulator Pad
Description:
THERM PAD 34.93X20.96MM W/ADH 1.1W/m-K, Thickness 0.0080" (0.203mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
60-12-4997-T441-08
Manufacturer
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
Product Type
Insulator Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
07100-SP036
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 36""
06250-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 60MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 50""
07100-SP024
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 24""