Manufacturer Part Number: 60-12-4511-T441-08
Category: ,
Product Type: Insulator Pad
Description:
THERM PAD 40.46X27.94MM W/ADH 1.1W/m-K, Thickness 0.0080" (0.203mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
60-12-4511-T441-08
Manufacturer
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
Product Type
Insulator Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
06362-M
FAN FILTER/SCREEN 92MM
06325-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 80MM
CORD POWER FAN STRAIGHT 12""
06250-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 60MM