Manufacturer Part Number: 415-0203-MM100
Category: ,
Product Type: RF Cable Assemblies
Description:
SMA Bulkhead Jack to Straight MMCX Plug Cable Assembly, RG174, 100mm, 3.94"
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type:
415-0203-MM100
Manufacturer
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Product Type
RF Cable Assemblies
Factory Lead Time: 12
price
Related products
Straight SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG316 Cable
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable
415-0003-MM150
Straight SMB Plug to Straight SMB Plug Cable Assembly, RG316 cable, 150 mm/ 5.9"