Manufacturer Part Number: 415-0027-MM150
Category: ,
Product Type: RF Cable Assemblies
Description:
SMA Right Angle Plug to SMA Right Angle Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 150 mm/ 5.9"
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 1
Package Type: BULK
415-0027-MM150
Manufacturer
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Packaging Type
BULK
Product Type
RF Cable Assemblies
Factory Lead Time: 12
price
Related products
Straight SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG316 Cable
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable
415-0001-MM750
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 750 mm/ 29.53"