Manufacturer Part Number: 07100-SP036
Category: ,
Product Type: Fan Accessories
Description:
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 36""
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): N/A
Package Type: BULK
07100-SP036
Manufacturer
Qualtek
Packaging Type
BULK
Product Type
Fan Accessories
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
06450-M
FAN FILTER/SCREEN 120MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 80""
06250-M
FAN FILTER MILL (NO FINISH) 60MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 40""