Manufacturer Part Number: MPP10-24S3P3B
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:3.3
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPP10-24S3P3B
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
ALS75-12
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 12Vdc, 6.2Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE