Manufacturer Part Number: AEU65-150
Category:
Product Type: Power Supplies 电源
Description:
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 4.3A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE