Manufacturer Part Number: SMT-R820-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.82 Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
SMT-R820-1.0
制造商
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
产品类型
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
CSR2512C0R01F
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512