Manufacturer Part Number: MPS02-12D15
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 2W/ Vout:±15
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPS02-12D15
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
ALS75-12
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 12Vdc, 6.2Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ABU125-120
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 12Vdc, 10.5A, 102W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
AEU65-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 10A, 50W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE