Manufacturer Part Number: ABU125-480
Category:
Product Type: Power Supplies 电源
Description:
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 48Vdc, 2.6A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE