Manufacturer Part Number: MPQ60-48S15W
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 60W / Vout:15
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPQ60-48S15W
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
ALS50-24
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE