Manufacturer Part Number: MPQ60-48D12W
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 60W / Vout:±12
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPQ60-48D12W
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
AEU65-033
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 3.3Vdc, 10A, 33W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE