Manufacturer Part Number: MPP10-48S3P3WA
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:3.3
Package Type: Tube
MPP10-48S3P3WA
相关产品
AEU65-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 10A, 50W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE