Manufacturer Part Number: MPP10-48S3P3A
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:3.3
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPP10-48S3P3A
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
AEU65-240
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 24Vdc, 2.7A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ABU125-240
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 24Vdc, 5.2A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
AWSP100-12
SWITCHMODE POWER SUPPLY - Input: 85-264Vac@50/60Hz. Output: 12Vdc, 8.4 Amp, 100W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CE
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE