Manufacturer Part Number: ABU125-050
Category:
Product Type: Power Supplies 电源
Description:
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 20A, 70W (100W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE