Manufacturer Part Number: MPP10-24S24WA
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:24
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPP10-24S24WA
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
ABU125-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 8.4A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE