Manufacturer Part Number: MPP03-24D15WB
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 3W/ Vout:±15
Package Type: Tube
MPP03-24D15WB
相关产品
ABU125-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 8.4A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE