Manufacturer Part Number: MPP03-12S05B
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 3W/ Vout:5
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPP03-12S05B
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
AWSP100-12
SWITCHMODE POWER SUPPLY - Input: 85-264Vac@50/60Hz. Output: 12Vdc, 8.4 Amp, 100W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CE