Manufacturer Part Number: MPM20-48S12W
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 20W/ Vout:12
Package Type: Tube
MPM20-48S12W
相关产品
AEU65-360
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 36Vdc, 1.8A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE