Manufacturer Part Number: MK11/B12-1A66B-500W
Category: ,
Product Type: Reed Sensors
Description:
Reed Sensor, 1 Form A, SPST-NO, Brass 12mm Threaded Cylindrical AT 1015 Wire Termination
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 50
Package Type: BULK
MK11/B12-1A66B-500W
制造商
Standex Electronics
Packaging Type
BULK
产品类型
Reed Sensors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
MS06/2-PP
Floating Magnet MS06/2-PP in Cylindrical Housing Dia. 30mm
LS05-1A66-7-500W
Level Sensor, 1 Form A, SPST-NO, 10W Rated, M10 Thread, Vertical Float, Stainless Steel 200mm Length
LS02-1A85-S-500W
Level Sensor Stainless Steel, 1 Form A, SPST-NO, 100W, w/Magnetic Float, 10mm Mounting Thread, Vertical Float
LS05/GZ-1A66-5-500W
Level Sensor, 1 Form A, SPST-NO, 10W Rated, 1" NPT Thread, Vertical Float, Stainless Steel 152.4mm Length