Manufacturer Part Number: CMP-R022-5.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.022Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
CMP-R022-5.0
制造商
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
产品类型
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
占位
HVC0805H-330MK8
RES SMD 330M OHM 10% 1/8W 0805