Manufacturer Part Number: 61-04-1015-PAD60
Category: ,
Product Type: Gap Filler Pad
Description:
THERM-A-GAP PAD60 6.0 W/M-K GAP 6.0W/m-K, Thickness 0.0400" (1.016mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
61-04-1015-PAD60
制造商
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
产品类型
Gap Filler Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
POWER CORD FAN STRAIGHT 36""
06362-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 92MM
06450-B
FAN FILTER SCREEN 120MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 80""