Manufacturer Part Number: 07100-SP072
Category: ,
Product Type: Fan Accessories 风扇配件
Description:
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72""
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): N/A
Package Type: BULK
07100-SP072
制造商
Qualtek
Packaging Type
BULK
产品类型
Fan Accessories 风扇配件
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
06325-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 80MM
06450-B
FAN FILTER SCREEN 120MM
POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 36""
CORD POWER FAN STRAIGHT 12""