Manufacturer Part Number: 60-12-4997-T441-08
Category: ,
Product Type: Insulator Pad
Description:
THERM PAD 34.93X20.96MM W/ADH 1.1W/m-K, Thickness 0.0080" (0.203mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
60-12-4997-T441-08
制造商
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
产品类型
Insulator Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 12""
POWER CORD FAN STRAIGHT 80""
06450-M
FAN FILTER/SCREEN 120MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 36""