Manufacturer Part Number: WSU150-1600-13
Category:
Product Type: Power Supplies 电源
Description:
100-240V Wall Plug-In Pwr Supply 15.0VDC@1600mA cUL/CE, Center POS, PLUG = 2.5mm(ID) x 5.5mm(OD) x 11mm(L)