Manufacturer Part Number: WSU135-0620-R13
Category:
Product Type: Power Supplies 电源
Description:
100-240V Wall Plug-In Pwr Supply 13.5VDC@620mA cUL/CE, Center NEG, PLUG = 2.5mm(ID) x 5.5mm(OD) x 11mm(L)