Manufacturer Part Number: VMK-R010-1.0-U
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.01 Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
VMK-R010-1.0-U
制造商
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
产品类型
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
CSR2512A0R025F
RES 0.025 OHM 1% 2W 2512