Manufacturer Part Number: QDR-16S-TR(LG)
Category: ,
Product Type: Rotary Dip Switch
Description:
ROTARY DIP 10X10 Sqaure, Height 6.5mm, Real, 0mm Arrow Rotor, SMD Ter`3X3, 16 Position
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 600
Package Type: BULK
QDR-16S-TR(LG)
制造商
Sungmun
Packaging Type
BULK
产品类型
Rotary Dip Switch
Factory Lead Time: 10
price
相关产品
ORT 551/16-25 AT
SPDT, 16 ~ 25 AT, 14.00mm x 2.54mm
ORT 551/10-13 AT
SPDT, 10 ~ 13 AT, 14.00mm x 2.54mm