Manufacturer Part Number: Q-150K-3/64-01-QB48IN-25
Category: ,
Product Type: Heat Shrink Tubing
Description:
HEATSHRINK PVDF 3/64"" X 4' BLK
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): N/A
Package Type: BULK
Q-150K-3/64-01-QB48IN-25
制造商
Qualtek
Packaging Type
BULK
产品类型
Heat Shrink Tubing
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
Straight SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG316 Cable
415-0001-MM500
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 500 mm/ 19.7"
415-0001-MM150
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 150 mm/ 5.9"
415-0001-MM250
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 250 mm / 9.84"