Manufacturer Part Number: MPM20-48S24W
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 20W/ Vout:24
Package Type: Tube
MPM20-48S24W
相关产品
AEU65-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 4.3A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ABU125-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 20A, 70W (100W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
AEU65-240
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 24Vdc, 2.7A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE