Manufacturer Part Number: MPM20-24D05W
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 20W/ Vout:±5
Package Type: Tube
MPM20-24D05W
相关产品
AEU65-480
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 48Vdc, 1.35A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE