Manufacturer Part Number: MPM15-24S15W
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 15W/ Vout:15
Package Type: Tube
MPM15-24S15W
相关产品
ALS75-24
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 3.1Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE