Manufacturer Part Number: MPM15-24D15W
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 15W/ Vout:±15
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPM15-24D15W
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
ABU125-120
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 12Vdc, 10.5A, 102W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE