Manufacturer Part Number: MED100US36B
Category: ,
Product Type: AC/DC Power Supply
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 100W/ Vout:36
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MED100US36B
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
AC/DC Power Supply
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
ALS75-3.3
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 3.3Vdc, 12Amp, 40W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE