Manufacturer Part Number: MAD65UD32D
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 65W/ Vout:+5/+3.3
Package Type: Tube
MAD65UD32D
相关产品
ALS75-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 5Vdc, 12Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE