Manufacturer Part Number: MAD40UT62M6D
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated/ 40W/ Vout:+12/+3.3/-12
Package Type: Tube
MAD40UT62M6D
相关产品
AEU65-480
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 48Vdc, 1.35A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS50-3.3
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 3.3Vdc, 9.1Amp, 30W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
AEU65-120
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 12Vdc, 5.4A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE