Manufacturer Part Number: MAD40UT623D
Category: ,
Product Type: AC/DC Power Supply
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 40W/ Vout:+12/+3.3/+5
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MAD40UT623D
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
AC/DC Power Supply
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
ABU125-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 20A, 70W (100W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ABU125-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 8.4A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
AEU65-033
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 3.3Vdc, 10A, 33W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE