Manufacturer Part Number: BVS-I-R002-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.002Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
BVS-I-R002-1.0
制造商
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
产品类型
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
PFS35-500RF1
RES SMD 500OHM 1% 35W TO263 DPAK