Manufacturer Part Number: 65-1P-GEL75-2500
Category: ,
Product Type: Thermal Interface Materials
Description:
THERM-A-GAP GEL 75 7.5 W/M-K DIS
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
65-1P-GEL75-2500
制造商
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
产品类型
Thermal Interface Materials
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
CORD POWER FAN STRAIGHT 12""
POWER CORD FAN STRAIGHT 36""
07100-SP024
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 24""
06250-B
FAN FILTER ANODIZED BLACK 60MM